Реалізація програми "Спроможна школа для кращих результатів" в школах Новоукраїнської громади

Дата: 23.12.2021 11:00

Лінгафонний кабінет в Новоукраїнському ліцеї №6 та STEAM-лабораторія в Новоукраїнському ліцеї №8

У рамках реалізації програми "Спроможна школа для кращих результатів" на території громади реалізовано два проєкти, а саме: лінгафонний кабінет для Новоукраїнського ліцею №6 та "Сучасна СТЕМ-лабораторія" для Новоукраїнського ліцею №8.

Проєкти реалізовано за рахунок державної субвенції та коштів місцевого бюджету. Для ліцею №6 придбано сучасне обладання, яке допоможе організувати вивчення англійської мови з аудіо- та відеозасобами.

За допомогою STEAM-лабораторії учні зможуть моделювати, конструювати, вивчати робототехніку, електроніку, графіку та інженерію в комплексі, а природничі дисципліни – фізику, хімію, біологію, інформатику та технології – за допомогою дослідів та експериментів.

Для обладнання лінгафонного класу та STEAM-лабораторії за рахунок місцевого бюджету придбано по 30 комплектів одномісних парт і стільців.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)