Підприємництво для школярів

Дата: 20.10.2021 14:00

Освітній серіал «Підприємництво для школярів» розроблено Міністерством цифрової трансформації України в партнерстві з «Київстар» та студією онлайн-освіти EdEra.

Освітній серіал «Підприємництво для школярів» — складається з 6 модулів, 36 серій. Зараз перед вами — 1 модуль. Ідея. Він присвячений темі пошуку ідей, їх прототипуванню, тестуванняю та впровадженню.
Чи є ідеальний час для того, щоб стати підприємцем або підприємицею? З чого і коли варто починати? За підприємцями — майбутнє, а починати варто зі школи.
Серіал допоможе учням усвідомити переваги ведення підприємницької діяльності та сформувати риси й позиції, потрібні кожній людині для успішної самореалізації в сучасному світі, а також відповість на такі запитання:
Як віднайти свою бізнес-ідею та перевірити її?
Як зробити так, щоб про твій продукт дізналися? Як знайти саме своїх клієнтів?
Що таке маркетингова стратегія та SMM для бізнесу?
Які є джерела фінансування бізнесу, крім власних коштів?
Разом з експертами — власниками бізнесу — глядачі серіалу пройдуть усі потрібні кроки для створення власної справи та переконаються, що бізнес — не обов’язково справа дорослих, головне бажання та цілеспрямованість.

Отримайте сертифікат, що засвідчує успішне проходження курсу обсягом 0.2 кредиту ЄКТС.

Модуль 1

Модуль 2